Ubytování Lednice – skvělé zázemí na jižní Moravě


Chystáte se na jižní Moravu služebně, v páru, s rodinou nebo přáteli? Krásy této krajiny si je potřebné vychutnat do posledního dechu včetně skvělého jídla a pití v podobě pravého moravského vína. A aby vám vůbec nic nechybělo, tak to chce také vhodné ubytování, které splní i nejnáročnější představy.
Právě taková očekávání dokáže plnohodnotně splnit ubytování Lednice , které vám poskytne úchvatný výhled přímo na zámek Lednice stojící vzdáleně jen 100 metrů od místa.
Oblíbený areál vám poskytne až 50 nekuřáckých pokojů s připojením k internetu zdarma včetně parkování přímo na hotelovém parkovišti. Nádherný výhled podtrhne příjemnou atmosféru a na pokojích vás čeká moderní vybavení s nádechem historie a samozřejmostí je klimatizace.

ubytování

Skvělé možnosti pro volné chvíle

Kromě zázemí a soukromí vám ubytování poskytne i další služby pro zpříjemnění vašeho pobytu. Můžete si dopřát relaxaci přímo v hotelovém wellness, kde najdete saunu i vířivku a pestrý výběr masáží.
Pro aktivnější nadšence je připravená možnost zahrát si šipky, stolní či klasický tenis. Krásy okolí jsou zase skvělou příležitostí pro pěší turistiku a cyklistiku.
Po poznávání krás či odpočinku zajisté padne vhod něco dobrého k jídlu a pití. Restaurace přímo v areálu vám poskytne pestré menu pokrmů české i zahraniční kuchyně a k tomu skvělé víno. Příjemně překvapí i vlastní vinný sklípek nebo pivovar, v kterých je samozřejmostí degustace kvalitních vín.

večeře a sklenka vína

Na svoje si přijdou i firmy pro pořádání firemních akcí s ubytováním. K dispozici je také konferenční zázemí až pro 200 osob.
Pokud chcete strávit čas s rodinou, partnery, přáteli, zaměstnanci či kolegy, tak v tomto případě si užijete úžasný pobyt se vším, co k němu patří a čas si zde příjemně užijete. Kvalitní zázemí a příjemné vzpomínky jsou přesně to, co klienty vrací zpět.