Nebojte se svatby venku, ať bude jakékoli počasí


Možná byste si přáli oslavit svůj velký svatební den venku, někde v příjemném prostředí vzrostlé zeleně. Vždyť když se člověk vdává či žení v létě, tak ho to přirozeně nejvíce táhne ven, ať už je na svatbě v hlavní roli anebo jen jako pouhý účastník. Tím spíše v letních parnech se nikomu nechce vysedávat v uzavřených prostorách, ve kterých by se dal vzduch krájet a pomalu tající občerstvení je nutné nabírat lžičkou. Nejlepší volbou pro svatby v horkých letních měsících je proto uspořádat celou akci venku.
svatební ulička.jpg

Ať bude jakkoli, na vás ani nekápne

Jenže to se na jednu stranu snadno řekne, ale o to hůře se to uskuteční. V takovém případě se totiž nad celou akcí vznáší jedno velké riziko v podobě špatného počasí. A jak všichni víme, tak počasí si nikdo z nás nevybere. Jen málokdo si proto troufne na veselku venku, aniž by měl přichystané zázemí, pod které se může v případě bouřkových mračen rychle schovat. Ovšem opatřit si takové zázemí může být nakonec snazší, než se třeba domníváte. A je jasné, že desítky hostů nepojme žádný zahradní altán či sebevětší pergola, tím spíše, pokud se chcete uvolněně bavit a ne se tísnit jako v krabičce od sardinek. Taková akce si žádá pořádný přístřešek, pod který se pohodlně vejde vše potřebné včetně hostů, a který bude zároveň dobře vypadat. A přesně to zajistí svatební party stan.
nevěsta a ženich.jpg

Spolehlivý party stan bude dokonalým zázemím

Jestliže tedy hledáte vhodné a prostorné zázemí pro svou veselku, tak jednoznačně vsaďte na pronájem party stanů, které splní vaše očekávání na sto procent. Nejenže budou pevné a bezpečné, takže s takovým svatebním party stanem žádné počasí nezamává, ale také můžete očekávat zářivě bílé opláštění a pohádkovou baldachýnovou výzdobu. Objednat lze samozřejmě i krásné vnitřní vybavení v podobě podlahy s kobercem, stolů a židlí a další výzdoby, kterou si třeba budete přát.